Naujiena

Parfumuotas audinių minkštiklis

Original price was: €26.99.Current price is: €18.89.

Kaip gera mėgautis naujo rūbo minkštumu bei purumu kaskart jį užsivilkus!

Kategorija:

Išskirtinė parfumuoto audinių minkštiklio sudėtis išsaugo medžiagos kokybę nepažeistą ir suteikia jai švelnų minkštumą, dėl ko mėgstamas rūbas galės Jus džiuginti dar ilgiau. Po skalbimo audiniai bus linkę mažiau elektrintis, o jų lyginimas kaip niekada lengvas. Minkštiklis savo sudėtyje taip pat slepia ir CONEGÒN kvapą, kuris kiekvieno skalbimo metu prisodrins audinį išskirtiniais aromatų žaismais. Kas kartą išskalbus rūbus ar lovos patalynę, Jus galėsite mėgautis apelsinų, muskuso ir vanilės natų draugyste. Siekiant užtikrinti ilgalaikį kvapų ryškumą, rekomenduojama kartu naudoti ir CONEGÒN skalbiklį, kuris be vargo pašalins įsisenėjusias dėmes bei išlaikys prabangos pojūtį Jūsų aplinkoje. Lengvai ir greitai veikiantis minkštiklis išsaugos drabužių audinį nepažeistą, suteiks jam švelnų purumą ir leis toliau aktyviai mėgautis gyvenimo malonumais!

Mūsų audinių minkštiklis trumpai:

  • Suteikia audiniams minkštumo bei purumo
  • Po skalbimo audinys mažiau elektrinasi ir lengviau lyginasi
  • Išsaugo medžiagos kokybę nepažeistą
  • Sudėtyje yra CONEGÒN kvapo aromatas, kuris ilgai išlieka audinyje
  • 1 kamštelio pakanka išskalbti 10 marškinėlių arba 3 kg drabužių
  • Tūris – 1000 ml
  • Pagaminta Lietuvoje.

Sudedamosios dalys: Cationic surfactants PAM ≤ 5%, propan-2-ol ≤ 5 %, nonionic surfactants PAM < 5%, parfum (benzyl salicylate, iso E super, linalool, helional, hydroxycitronellal), preservative (dimethylol glycol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone).

Dėmesio: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Saugotis, kad minkštiklis nepatektų į akis ar burną. Patekus ant odos, ją nuplauti vandeniu. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Parfumuotas audinių minkštiklis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *