Indų plovimo putų papildymas

Original price was: €5.99.Current price is: €4.19.

Putojančio indų ploviklio skysčio papildymas yra ne tik puikus būdas pagerinti Jūsų indų plovimo patirtį, bet ir taupus sprendimas.

Kategorija:

Įsigiję indų ploviklio skysčio papildymą, galite papildyti seną putojančio indų ploviklio talpą ir toliau sėkmingai naudoti. Tai leidžia išvengti nereikalingo indų ploviklių laikymo ir taip padėti apsaugoti mūsų aplinką. Šis putojantis ploviklis akimirksniu pašalins visus nešvarumus ir suteiks indams spindesio. Natūralios sudėties ploviklis su kanapių aliejumi yra skirtas puodų, keptuvių, indų ir kitų virtuvės įrankių plovimui rankomis. Putojanti priemonė sukurta augalinės kilmės pagrindu, todėl savo sudėtyje neturi pridėtinių chemikalų ar tirpiklių. Dėl šių savybių, ploviklis išlaiko neutralią pH vertę, nesukelia rankų dirginimo ir tinka kvapams alergiškiems žmonėms. Indų plovimo metu užtenka vos kelių dozatoriaus spustelėjimų, kad išbėgtų pakankamas kiekis putų ant pakištos kempinėlės ar tiesiogiai ant plaunamo indo. Putojantis valiklis efektyviai pašalins riebalus, pridžiūvusius maisto likučius bei kitus nešvarumus, todėl akimirksniu galėsite mėgautis švarių indų spindesiu!

Taigi, jei norite ne tik pagerinti savo indų plovimo patirtį, bet ir taupyti, mūsų indų ploviklio papildymas yra puikus pasirinkimas jums.

Mūsų putojantis indų plovimo skysčio papildymas trumpai:

  • Stipraus veikimo putojantis indų plovimo skystis
  • Sukurtas augalinės kilmės pagrindu, be dažiklių
  • Išlaiko neutralią pH vertę
  • Nesukelia rankų dirginimo
  • Tinka kvapams alergiškiems žmonėms
  • Veiksmingai šalina riebalus, maisto likučius ar pridžiūvusias dėmes
  • Tūris – 500 ml
  • Pagaminta Lietuvoje.

Sudedamosios dalys: Aqua, anionic surfactants 5 – 15%, amphoteric surfacants < 5%, nonionic surfactants < 5%, preservative (dimethylol glycol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone), hemp oil.

Dėmesio: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Saugotis, kad indų plovimo skystis nepatektų į akis ar burną. Patekus ant odos, ją nuplauti vandeniu arba čiurkšle. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Indų plovimo putų papildymas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *