Purškiamas kvapas namams Erbolinea Intenso Prosecco , 100 ml

Original price was: €37.00.Current price is: €25.90.

Erbolinea“ – tai prestižinė kvapų namams linija, pasižyminti unikaliais, užburiančiais, ilgai išliekančiais kvapais. „Erbolinea“ – tai natūralaus paprastumo išraiška.

Šių namų kvapų istorija prasidėjo 1995 metais, mažoje Pietų Italijos laboratorijoje. „Erbolinea“ kūrė namų kvapus iš kruopščiai atrinktų ekstraktų bei aukštos kokybės žaliavų, sukurdami unikalius aplinkoje pasklindančius aromatus, taip atskleidžiant Italijai būdingą meistriškumą. Nesenstantys, neįprastą ir rafinuotą svetingumo atmosferą sukuriantys „Erbolinea“ namų kvapai, akimirksniu sužavės Jūsų svečius, sukurs ypatingą nuotaiką bei jaukią aplinką.

Erbolinea „Intenso Prosecco“ – tai švelnus ir įsimintinas kvapas su subtiliomis vaisių natomis. Šiskvapas svaigina savo aromatu ir padeda sukurti žvalią ir linksmą šventinę nuotaiką. Puikiai tinka valgomajam.

Dėmesio: priemonė neskirta naudoti kūnui. Laikykite priemonę atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką.

Kategorija:

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Purškiamas kvapas namams Erbolinea Intenso Prosecco , 100 ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *