Naujiena

Orkaičių ir grilių valiklis

Original price was: €15.99.Current price is: €11.19.

Mėsainiai buvo skanūs! Troškinys nuostabus! O griliaus ir orkaitės švara tokia greita bei lengva su išskirtinio efektyvumo grill ir orkaičių valikliu.

Kategorija:

Skanaus maisto gaminimas yra įtraukiantis procesas, tačiau po visų gaminimo darbų sunku atrasti jėgų ir noro tinkamai išsivalyti gaminimo vietą. Išsiriebalavusios orkaitės sienelės ar degėsiai ant griliaus grotelių atrodo lyg neįveikiamas iššūkis, bet iš tiesų, tai nėra taip ir sudėtinga. Mūsų gamybos valiklis pasižymi išskirtiniu efektyvumu ir greitai bei lengvai pašalina atsiradusius riebalų nešvarumus, degėsius ar įsisenėjusias dėmes. Ši priemonė yra universali, todėl ją galima pritaikyti ne tik griliui ar orkaitei valyti, bet ir židinio stiklo, mikrobangų krosnelės, viryklės ar gartraukio valymui. Valiklis yra išskirtinis tuo, kad jį paprasta naudoti. Norint panaikinti atsiradusius ar jau iš seniau esančius nešvarumus, tereikės nedidelį kiekį valiklio užpurkšti ant valomo paviršiaus. Dėl stipraus priemonės veikimo, Jums nereikės ilgai laukti iki kol ji suveiks. Vos po kelių minučių, galėsite viską nuvalyti sausa šluoste ar popieriniu rankšluosčiu. Pagal poreikį, nešvarumus galima nuplauti ir švariu vandeniu. Jei vis dėlto dėmės visiškai nepasišalino, tai dar kartą pakartojus plovimo procesą džiaugsitės norima švara. Lengvai ir greitai veikianti priemonė palengvins švaros darbus ir suteiks Jūsų maisto ruošos aplinkai naują spindesį!

Mūsų orkaičių ir grilių valiklis trumpai:

  • Stipraus veikimo griliaus ir orkaičių valiklis
  • Universali priemonė tinkanti įvairių paviršių valymui
  • Veiksmingai šalina riebalų, degėsių ar įsisenėjusias dėmes
  • Greitas priemonės veikimas ir lengvas nešvarumų šalinimas
  • Tūris – 720 ml
  • Pagaminta Lietuvoje.

Sudedamosios dalys: Sodium hydroxide 5 – 10%, nonionic surfactants < 5%, preservative (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone).

Dėmesio: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Saugotis, kad grilių ir orkaičių valiklis nepatektų į akis ar burną. Patekus ant odos, ją nuplauti vandeniu arba čiurkšle. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orkaičių ir grilių valiklis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *