Antakių pieštukas Bodyography Brow Assist Taupe BDBA3535

13.60

Antakių pieštukas Bodyography „Brow Assist Taupe“

Daugiafukcinis antakių pieštukas viename gale turintis galvutę su unikaliu trikampio formos galiuku, skirtu antakių formai koreguoti ir paryškinti. Ilgai išliekanti, pigmentais prisodrinta ryški spalva. Sudėtyje yra kondicionuojamųjų mineralų, vaško ir minkštinamųjų medžiagų, ricinos ir kokosų aliejų, kurie kondicionuoja odą ir sukuria ilgai išliekantį efektą. Kitame įrankio gale rasite šepetėlį su šereliais, kuris leis sušvelninti nubrėžtą liniją ir padės iššukuoti antakių plaukelius, taip makiažas atrodys natūralesnis.

Naudojimas: naudokite plokščią antakių pieštuko galiuką, kad suformuotumėte antakius. Nusmailintas galiukas skirtas antakių kraštams koreguoti. Suminkštinkite antakių plaukelius šepetėliu.

Patarimas: naudokite plokščią antgalį, jei pageidaujate švelnesnės, natūralesnės antakių formos. Nusmailintas antgalis leis suformuoti tikslesnę, išraiškingesnę antakių formą.

„Bodyography“ – išskirtiniai produktai be glitimo, parabenų ir gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių rūpinasi Jūsų nepriekaištinga oda ir jos išvaizda.

Kategorijos: ,
Produkto tipas Pieštukas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Antakių pieštukas Bodyography Brow Assist Taupe BDBA3535”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *