Plaukų aliejus Saryna KEY su taukmedžio sviestu, atstatomasis, skirtas pažeistiems plaukams, 110 ml

38.99

Pažeistiems plaukams.

Lengvos konsistencijos priemonė atkuria plauko struktūrą iš vidaus, todėl plaukai tampa stipresni. Keratino proteinai ir aminorūgštys stiprina plaukus ir užtikrina jų žvilgesį. Priemonė yra labai lengva ir greitai įsigeria į plaukus.

Naudojimas: purkškite priemonės ant plaukų ir tolygiai paskirstykite. Naudokite tiek prieš formuodami šukuoseną, tiek po to. Galite naudoti kasdien. Tepkite ant sudrėkintų arba sausų plaukų.

„Saryna KEY“ – plaukų priežiūros produktai su grynu Afrikiniu sviestmedžio sviestu – sveikai atrodančiam plaukų grožiui.

Ingredients:

Cyclomethicone, Dimethicone, Decamethylcyclopentasiloxane, Carrot Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Geraniol, Hexyl Cinnamaldehyde, Linallol, Lilial, CI-26100.

 

Produkto sudėtis ilgainiui gali būti keičiama. Prieš naudojant produktą prašome pasitikrinti sudėtį ant pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės pastarąja.

Įspėjimai:

Jei naudojant produktą atsiranda patinimas, paraudimas, niežulys ar bet kokios sunkios alerginės reakcijos, nutraukite priemonės naudojimą ir pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus į akis, gerai išskalaukite vandeniu. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas: Saryna KEY

Kilmės šalis: Izraelis

Galioja atidarius pakuotę: 12 mėn.