Naujiena

Be kvapikliu Audinių skalbimo skystis

Original price was: €17.00.Current price is: €11.90.

Kone kiekvienas, gyvenimo įvykių sūkuryje, susiduriame su įvairiausiomis dėmėmis ant savo rūbų: ar tai būtų kelnės išpurvintos žemių, ar tai marškinėliai „papuošti“ riebalų dėmėmis po maisto ruošos, ar megztinis apipiltas vynu po linksmo vakaro draugų kompanijoje. Kad tai nebūtų rūpestį keliantys nutikimai, sukūrėme švelnių sudedamųjų medžiagų skalbiklį su kanapių sėklų aliejumi. Ši priemonė yra skirta skalbti rankomis ir įvairių tipų skalbimo mašinose. Produktas pasižymi tuo, kad yra neutralus ir po skalbimo rūbai neturės specifinio skalbiklio kvapo. Sukurtas augalinės kilmės pagrindu. Dėl šių savybių, skalbiklis išsaugo drabužių audinį, nesukelia rankų dirginimo ir tinka vaikams bei alergijų kvapams turintiems žmonėms. Produktas veiksmingas esant 15-60 ºС temperatūrai, todėl riebalų, pieno, kraujo, žolės, vyno, arbatos ir kitos dėmės bus veiksmingai pašalintos. Rekomenduojama spalvotiems ir juodiems audiniams. Lengvai ir greitai veikiantis skalbiklis pašalins visas atsiradusias dėmes, išlaikys drabužių audinį nepažeistą ir leis toliau aktyviai džiaugtis gyvenimo malonumais!

Mūsų skalbiklis su kanapių sėklų aliejumi trumpai:

  • Stipraus veikimo rūbų skalbiklis su kanapių sėklų aliejumi
  • Sukurtas augalinės kilmės pagrindu, be dažiklių, bekvapis
  • Tinka kūdikiams, vaikams ir kvapams alergiškiems žmonėms
  • Nesukelia rankų dirginimo, išsaugo drabužių audinį
  • Veiksmingai šalina riebalų, pieno, kraujo, žolės ir kitas dėmes
  • Tūris – 1000 ml
  • Pagaminta Lietuvoje.

Sudedamosios dalys: Anionic surfactants, nonionic surfactants, EDTA and its salts, enzymes/ fermentai, preservative, dimethylol glycol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, hemp oil.

Dėmesio: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Saugotis, kad skalbiklis nepatektų į akis ar burną. Patekus ant odos, ją nuplauti vandeniu arba čiurkšle. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes.

Kategorija:

Žolės, žemės ar riebalų – tai tik kelios dėmių rūšys, kurios bus lengvas iššūkis natūralios sudėties skalbikliui su kanapių sėklų aliejumi.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Be kvapikliu Audinių skalbimo skystis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *